Haber

“The Rock” Dwayne Johnson’a ABD Başkanlık Adaylığı Teklif Edildi!

Hollywood yıldızı Dwayne ‘The Rock’ Johnson’a ‘ABD Başkanlık Adaylığı’ soruldu. Johnson bu soruya “Birkaç partiden adaylık teklifi aldım” diyerek yanıt verdi.

Hızlı ve Öfkeli gibi birçok Hollywood filminde rol alan ünlü oyuncu Dwayne Johnson, ‘What Now’ isimli podcast programına katıldı.

Programda 2021 yılında yapılan bir anket ele alındı. Anket, ABD’li yetişkinlerin yüzde 46’sının aktörün başkanlık kampanyasını destekleyeceğini ortaya çıkardı.

Sunucu, “ABD başkanlığına aday olmayı düşündünüz mü?” diye sordu. Johnson şu soruyu yanıtladı: “2022 yılının sonunda partilerden kişiler beni ziyarete gelerek aday olup olmayacağımı, aday olup olamayacağımı sordular.”

‘The Rock’ lakaplı yıldız oyuncu, konuşmasına şöyle devam etti: “Arka arkaya gelip o anketten bahsettiler, ayrıca benim gerçek bir gerçek olduğumu kanıtlayacak kendi derinlemesine araştırmalarını da gündeme getirdiler. Eğer bu yola girersem rakip olabilirim.”

Adaylık teklifinin son derece gerçeküstü olduğunu söyleyen Johnson, siyasette her şeyden çok nefret ettiği pek çok şeyin olduğunu belirtti.

Ünlü oyuncu, “Özellikle kızlarımın hayatındaki bu kritik dönemde baba olmak en önemli şeydir” diyerek, ailesiyle vakit geçirmenin kendisi için çok değerli olduğunu söyledi.

haber-sorgun.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu